مالی تک، بانک اطلاعات شهری مبتنی بر نقشه و با محتوای باز است. به این صورت که کاربران می توانند در به روز نگهداشتن اطلاعات و توسعه سایت سهیم باشند.

در مالی تک دسته بندی های مختلفی برای موضوعات گوناگون تعریف شده است. کسب و کارهای موجود در سطح شهر شامل: بانک‌ها و موسسات اعتباری ، شعبات بانک‌ها و موسسات اعتباری، صرافی، طلا و جواهر، صندوق قرض‌الحسنه،شرکتهای واسپاری (لیزینگ) در این دسنه بندی ها لحاظ شده اند.

مالی تک دارای موتور جستجوی قدرتمند و سریع است که می تواند اماکن مورد نظر را نمایش می دهد.

اپلیکیشن موبایل مالی تک قابلیت مکان یابی دقیق و جستجوی مکان مورد نظر را داراست. نرم افزار مالی تک بر روی گوشی های هوشمند مبتنی بر سیستم عامل Android و iOS قابل نصب می باشد.

اگر به دنبال کسب و کار خاصی هستید از طریق دسته بندی های موجود در سایت و اپلیکیشن مالی تک، اطلاعات دقیق را در حوزه مورد نظر به دست می آورید.

مالی تک محلی برای تبلیغات کسب و کارهای مالی است و صاحبان مشاغل می توانند به سادگی کسب و کار خود را در سایت ثبت کنند و شانس دیده شدن و ارتقای سطح شغلی کسب و کارشان را فراهم آورند. صاحبان مشاغل با در دست داشتن مدیریت صفحه کسب و کار خود می توانند شیوه های جدید تبلیغات مدرن را تجربه کنند.