Loading...

وبلاگ

راجع به بیت کوین و چگونگی استفاده از آن
چهارشنبه 06 دی 1396 مدیر پرتال 973 0

راجع به بیت کوین و چگونگی استفاده از آن

بیت کوین نوعی واحد پولی جدید و در عین حال یک شبکه نرم افزاری برای پرداخت ارز است. در کلمه بیت کوین، بیت یعنی واحد اطلاعات کامپیوتری و کوین به معنای سکه است.

واحد ارزی و پولی بیت کوین به هیچ عنوان وجود خارجی ندارد و در واقع می توان آن را پول دیجیتالی نامید. این شبکه توسط فردی با نام ناکاموتو راه اندازی شده است که وی هدف خود را از این ابداع جدید در دنیای اقتصاد، جلوگیری از وضعیت فاجعه بار اقتصادی و همچنین اختراع واحد پولی که تحت تاثیر سیاست های غیر قابل پیش بینی مالی، دزدی های بانکداران و امور سیاسی نباشد. قرار داده است.
بیت کوین چگونه به دست می آید؟

تولید این واحد پولی مجازی به صورت مجازی و نرم افزاری صورت می گیرد. به این شکل که هر ده دقیقه یک بار مسئله ای در شبکه قرار داده می شود و افرادی که به دنبال کسب بیت کوین هستند، به دنبال حل مسئله و یافتن پاسخ آن می روند. هر کس که بتواند با سرعت بیشتری جواب را ارسال کند، صاحب آن مسئله و در واقع برنده آن مبحث خواهد بود و بدین ترتیب هر کس که بتواند در این رقابت با سرعت عمل بیشتری به این مسائل پاسخ بدهد، بیشترین پول را می برد و باقی شرکت کنندگان یا همان ماینرها (miner )نیز بر اساس سرعت خود سهمی از این پول مجازی خواهند داشت. در واقع می توان گفت که فرآیند تولید و کسب این پول مجازی از طریق نرم افزاری به نام Bitcoin Miner و شرکت در این عمل شبه لاتاری انجام می پذیرد.
برای شرکت در فرآیند کسب پول دیجیتالی باید چه کرد؟

برای کسب درآمد در این شبکه نرم افزاری ابتدا هر کاربری نیاز به یک کیف پول مجازی دارد تا بتواند پول های دیجیتالی خود را در آن نگهداری کند. برای داشتن کیف پول در این شبکه ابتدا باید یک شماره حساب داشته باشید که می توانید از طریق سایت بیت کوین و نرم افزارهای مربوطه شماره حساب بیت کوین و کیف پول بیت کوین را بدست آورید.
انتقال ارز سریع و آسان

با توجه به اینکه این شبکه تازه تأسیس، یک شبکه بزرگ برای پرداخت سریع و مطمئن ارز در سراسر دنیا می باشد، می توان گفت این شبکه ارز به دلیل سرعت و امنیت بالایی که دارد در میان جهانیان با سیری صعودی جا باز کرده و همچنان استفاده از آن در حال افزایش است. در این شبکه برای جابه جایی ارز دیگر نیازی به مراکز متمرکز همچون بانک ها و موسسات نیست. همچنین می توان راه اندازی ساده شبکه، رعایت حریم خصوصی در آن، سرعت عمل برای پرداخت ها و هزینه انتقال ناچیز را از دیگر مزایای شبکه بیت کوین دانست.

مقالات بانکی #شبکه بیت کوین بیت کوین کیف پول بیت کوین شماره حساب بیت کوین سایت بیت کوین پول دیجیتالی 

اشتراک در خبرنامه

برای اشتراک در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمائید.

کلیه حقوق نزد بانک اطلاعات کسب و کار لازم محفوظ می باشد. هرگونه استفاده از مطالب سایت غیرقانونی می باشد. اجرا با پارسی گستر