سوالات مرتبط با پروفایل شغلی و نقشه

ابتدا باید در مالی تک ثبت نام کرده و با حساب کاربری خود وارد شوید. سپس با استفاده از باکس جستجو در بالای صفحه، نام مکان مورد نظر را جستجو کنید. اگر مکان مورد نظر شما در لیست نتایج وجود نداشت، آنگاه با استفاده از دکمه ثبت مکان جدید می‌توانید مکان مورد نظر را ثبت کنید

اماکن و موسسات مالی و اعتباری معتبر در مالی تک ثبت می شوند. اطلاعات مربوط به جواهر فروشی ها، نقره فروشی ها، شعبات بانک ها و موسسات اعتباری، صرافی ها، صندوق های قرض الحسنه، شرکت های واسپاری(لیزینگ) و طلافروشی ها در سایت ثبت می شود.

بله با مراجعه به صفحه پروفایل مکان مورد نظر، می تواند از منوی ویرایش اطلاعات مکان گزینه اطلاعات این مکان درست نیست را انتخاب کنید تا پنجره ویرایش اطلاعات مکان نمایش داده شود. هر گونه تغییری در اطلاعات از این طریق انجام می شود. اطلاعات به صورت پیشنهاد ذخیره شده و تا زمان تایید انتشار داده نمی شود.

بله! وارد صفحه پروفایل مکان مورد نظر شوید، در قسمت تصاویر روی لینک قرار داده شده برای ارسال عکس کلیک کنید و از پنجره آپلود تصویر فایل تصویر مورد نظر را ارسال کنید. تصاویر باید با کیفیت و دارای ابعاد بزرگ باشد.

چنانچه اطلاعات ثبت شده برای یک مکان نادرست است، می‌توانید با ویرایش کردن اطلاعات مکان مورد نظر را تصحیح کنید.

برای ثبت نام تنها نام و نام خانوادگی، ایمیل و رمز عبور از شما پرسیده خواهد شد.

با ورود به بخش تنظیمات حساب کاربری می توانید این کار را انجام دهید.

اگر رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید برای تنظیم مجدد آن، روی لینک ورود کاربران کلیک کنید. در این پنجره با انتخاب "فراموشی رمز عبور" پنجره دیگری نمایش داده خواهد شد. حال ایمیل خود را برای مالی تک ارسال کنید تا ما ایمیلی جهت تغییر رمز عبور برای شما ارسال کنیم.

افراد و کاربران دیگر از صفحه پروفایل شما نام و نام خانوادگی، عکس، تاریخ عضویت، فعالیت‌های عمومی شما را می‌توانند ببینند.