قوانین ثبت پروفایل

شرایط و قوانین استفاده از خدمات مالی تک

استفاده کنندگان از خدمات مالی تک و کسانی که حساب کاربری در سایت ایجاد می کنند  موافقت خود را با قوانین ثبت پروفایل اعلام می دارند.

  • کاربر

همه مراجعه کنندگان به سایت با عنوان کاربر شناخته می شوند. کاربر با توجه به سطح دسترسی در هنگام ثبت نام و ورود به حساب کاربری می تواند فعالیت هایی را انجام دهد. دسترسی های ایجاد شده در زمینه های متفاوتی است از جمله: امکان جستجو در کسب  کارها، امکان ثبت مکان جدید، درخواست مدیریت کسب و کار و مشاهده جزئیات بازدید صفحه کسب و کار خود،ارائه محتوا ، نظر و یا عکس برای مکان مورد نظر خود.

  • محتوا

محتوا شامل: متن، تصویر، فایل صوتی و تصویری، داده های موقعیت مکانی می باشد. محتوا در دو بخش خصوصی و عمومی قابل نمایش است.

محتوای شخصی شامل: محتوای ارسالی و دریافتی کاربر از طریق ارتباط با سایت، موقعیت مکانی کاربر، پست الکترونیکی، شماره تماس و رمز ورود، جستجوهای کاربر و علایق وی، به همراه تمامی اطلاعاتی از کاربر است که به صورت عمومی نمایش داده نشده است.

محتوای عمومی شامل: اطلاعاتی است که کاربر از مکان خاص و موسسه مالی در اختیار سایت قرار می دهد و همچنین نظردهی برای مکان های دیده شده.

  • مالی تک

مالی تک بانک اطلاعات موقعیت مکانی، شماره تماس، تصاویر، نظرها، امتیازات، رویدادها، محصولات و توضیحات دیگری در ارتباط  با اماکن و موسسات مالی معتبر است. در این سایت اطلاعات صرافی ها، جواهر فروشی ها، اماکن فروش بدلیجات و موسساتی نظیر این موارد که مجوز از بانک مرکزی یا اتحادیه طلا ، جواهر و نقره دارند ثبت می شود.

توجه: ستاره سبز رنگ در کنار یک مکان نشان دهنده تایید مجوزهای لازم از سوی نهادهای ذیربط می باشد.

  • ثبت مکان جدید

هر کاربر می تواند موقعیت مکانی خاصی را بر روی نقشه انتخاب و اطلاعات مکانی عمومی یا خصوصی را در آن موقعیت ثبت نماید. مکان ثبت شده از سوی کاربران از جهت رعایت قوانین بررسی خواهد شد. کاربر ایجاد کننده صفحه مسئول محتوای ارائه شده است.

  • مالک کسب و کار

کاربران با ثبت اطلاعات کامل و تایید شماره تماس می توانند درخواست مالکیت و مدیریت یک مکان خصوصی را ارسال نمایند. برای اماکن عمومی دارا بودن معرفی نامه کتبی از سازمان مربوطه الزامی است. صحت اطلاعات از سوی مالی تک بررسی خواهد شد.

  • قوانین و مقررات محتوا

هرگونه استفاده از محتوای سایت تنها با کسب اجازه از مالی تک امکان پذیر است. در صورت نقل قول مطالب سایت، ذکر منبع الزامی است. هر گونه سوء استفاده از محتوا و نام سایت ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.

  • قوانین و مقررات مالک کسب و کار

کاربری که تقاضای مالکیت کسب و کاری را داده و صحت اطلاعات وی تایید شده باشد، مالک کسب و کار شناخته می شود. هر زمانی که مغایرت در اطلاعات مالک پیدا شود مالی تک به صورت یک جانبه همکاری با مالک کسب و کار را قطع خواهد کرد.

  • قوانین و مقررات مسدود شدن حساب کاربری

حساب کاربری فردی که اطلاعات نادرست ارسال کرده باشد و یا قوانین سایت را نادیده بگیرد به صورت خودکار می شود. پیش از آن برای بار اول و دوم اخطار به کاربر خاطی ارسال می شود و در صورت عدم همکاری حساب مسدود دائم خواهد شد.